Przejdź do treści

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg – komfortowe i funkcjonalne

Nowi mieszkańcy budynku A i B przy ul. Artyleryjskiej mają do wyboru mieszkania na parterze lub na jednym z czterech pięter. Projekty usytuowane na parterze to lokale o wielkości od 40,02 m2 do 47,4 m2. Mieszkania na piętrze I, II, III i IV oferują metraż od 27,27 m2 do 44,17 m2.

Inwestycja Nova Baltica uwzględnia zróżnicowane potrzeby osób zainteresowanych mieszkaniami na sprzedaż w Kołobrzegu. Dużą zaletą mieszkań na parterze są ogródki/tarasy, co stwarza dodatkową możliwość zagospodarowania przestrzeni na zewnątrz, dokładnie według własnych upodobań. Jednopokojowe projekty typu studio wyposażone zostały w praktyczne okna porte-fenetre, natomiast mieszkania dwupokojowe w funkcjonalne balkony. Dla wygody mieszkańców przygotowanych zostało aż 77 miejsc zewnętrznych parkingowych dla obu budynków oraz ponad 40 miejsc w podziemnej hali garażowej – zarówno dla budynku A, jak i budynku B. Zagospodarowanie terenu obejmuje również chodniki wykonane z kostki betonowej, wejście do budynku zamykane i wyposażone w domofon, oświetlenie zewnętrzne i zieleń w obrębie całego obiektu.

W standardzie mieszkania przekazywane do dyspozycji nowych właścicieli posiadają stan deweloperski, obejmujący m.in. niezbędne instalacje, posadzki jastrychowe z izolacją styropianową oraz ściany i sufity wykończone tynkiem maszynowym.  Co ważne – w ramach inwestycji Nova Baltica proponujemy także wykończenie mieszkań „pod klucz” – w tym celu zapraszamy do kontaktu.

Sprzedaż mieszkań
RE/MAX Sunset:

Beata Fir:    692  516  128 
Albert Jerka:       662 007 783

Oferujemy gotowe pakiety wykończeń pod klucz, kliknij aby pobrać:

szybki kontakt
close slider

    Sprzedaż mieszkań

    692 516 128
    662 007 783